У Tech StartUp School Львівської політехніки відкрили лабораторію віртуальної та доданої реальності 28 лютого 2018 року

У Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» розпочала діяти новітня лабораторія віртуальної та доданої реальності.

Тут створено один із перших центрів в Україні, де наочно можна пересвідчитись у перспективних можливостях технологій віртуальної реальності, зокрема в осучасненні навчального процесу в середніх і вищих навчальних закладах. Завдяки встановленому в лабораторії симуляторові користувач може не лише опинитись у найрізноманітніших місцевостях нашої планети й поза її межами, але й вільно переміщатись там, а також власноруч моделювати найрізноманітніші ситуації.