Львівська політехніка першою в Україні «вийшла» на «Горизонт 2020»

Проект IMAGE Національного університету «Львівська політехніка» отримав позитивне рішення щодо фінансування за програмою ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». У межах проекту науковці вивчать та запропонують нові шляхи використання анізотропних матеріалів. Отримані знання допоможуть створити новітні оптоелектронні пристрої та кристалічні нанокомпозити із заданою анізотропією. Це спростить наукоємне виробництво не тільки в Україні, а й закордоном.

Керівником проекту став професор кафедри телекомунікацій Львівської політехніки Анатолій Андрущак. Це вперше, коли український виш у межах конкурсу MSCA-RISE програми «Горизонт 2020» отримав статус координуючої установи. Наразі до проекту мають долучитися ще вісім партнерів.