До Дня Конституції хор Львівської політехніки разом із діаспорою виконав «Ой у лузі червона калина»

Народна хорова капела студентів Львівської політехніки «Гаудеамус» разом із представниками музичних колективів української діаспори заспівали чи не найвідомішу повстанську пісню нашого народу ― «Ой у лузі червона калина».
Ідея створення цього проєкту, який об’єднав серця політехніків та українців, що мешкають за кордоном, належить Львівській політехніці.
До створення відео долучилися: Український дитячий хор в м. Торев‘єха, Іспанія (керівник - Тарас Хом‘як;, Парафіяльний хор храму св. Варвари м. Відень, Австрія; Народна хорова капела студентів «Гаудеамус» Національний університет «Львівська політехніка»; церковний хор парафії Успіння Пресвятої Богородиці, УГКЦ, м. Денія, Іспанія; семінаристи Української Папської Колегії ім. Священномученика Йосафата м. Рим; хор «Оранта», м. Барселона, Іспанія; парафіяльний хор церкви Воскресіння Христового УГКЦ, острів Ібіца, (керівник Христина Касько).